“Attım kadehi” isimli şarkısı ile müzik listelerinde uzun süre ilk sıralarda yer alan Antalya sahnelerinin aranan sanatçısı Mehmet Yenigün, yeni şarkısına klibini Ayışığı Parkı’nda bulunan Niks Beach işletmesinde çekti. Yenigün’ün yeni şarkısı da büyük ilgi görüyor. Pop müziğin ünlü isimlerinden Demet Akalın da sosyal medya hesabından çok beğendiği yeni klibi paylaştı

attım kadehi isimli şarkısı uzun süre listelerde üst sıralarda yer alan yenigün’ün yeni şarkısı “rakıya düştük dede” de kısa sürede büyük ilgi gördü

Sanat hayatına yurt dışında opera ile başlayıp, daha sonra O Ses Türkiye yarışmasının birinci sezonunda finale yükselen Mehmet Yenigün, hız kesmeden yeni şarkılarını çıkartmaya devam ediyor. 

Attım Kadehi isimli şarkısı uzun süre müzik listelerinde üst sırada yer alan Yenigün’ün yeni şarkısı “Rakıya Düştük  Dede” de kısa sürede büyük ilgi gördü. 

Söz, müziği Şafak Yaşar’a ve aranjesi Enes Kuş’a ait olan “Rakıya Düştük Dede” adlı şarkıyı seslendiren sanatçı, müzik listelerine Kerey Production etiketiyle hızlı bir giriş yaptı. Yeni şarkısı için Kemer’in Ayışığı koyunda bulunan Niks Beach’de kamera karşısına geçen Yenigün’e rol arkadaşlığı için yakın dostları eşlik etti. Denize sıfır bir masada hem eğlenip, hem hüzünlenen Yenigün’e sanatçı dostu Turgay Saka da eşlik etti. Bir önceki şarkısını 4 ay önce çıkaran Yenigün; “Hız kesmeden sevenlerim için üretmeye, yeni şarkılarla imza atmaya devam edeceğim” dedi. Bu arada Yenigün’ün yeni klibini Pop müziğin güçlü isimlerinden Demet Akalın da sosyal medya hesabından paylaşarak, şarkıyı ve klibi çok beğendiğini ifade etti.