Pandemi döneminde ortaya çıkan bir proje olarak başlayan ve kısa sürede gerek yazılım gerekse tasarım ekibi ile büyüyen online tur acentası OTEL XL büyük ilgi görüyor

Otel XL’in Genel Müdürü turizmci iş insanı Işık Kıcıman, pandemi döneminde bir proje olarak ortaya çıkan Otel XL’i uzun araştırmaların ardından alanlarında söz sahibi profesyonel bir ekiple ortaya çıkardıklarını söyledi. Kıcıman, “Özellikle pandemi dönemi bizlere dijitalleşmenin yaşamımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu gösterdi. Pandemi döneminin zor koşulları altında yeni projeler üzerine çalışmalar yaptık. Otel XL projesi bu çalışmalar arasında yer alıyor. Alanlarında profesyonel yazılım ve tasarım ekibimizle aylarca süren yoğun bir çalışmanın ardından Otel XL yaşama geçirildi. Otel XL içerisinde yurt içi turları, otel rezervasyonları ve tatil önerileri barındıran online olarak çalışan bir seyahat acentasıdır. Çok kısa sürede karşılaştığımız büyük ilgi bizi çok daha fazla heyecanlandırarak bu alanda yapacağımız yatırımları arttırmamıza da olanak sağladı.
Kemer’de Kemer’in bir markası olarak uluslararası standartlarda hizmet veren online bir turizm acentası kurmuş olduk. Bu alanda hizmet veren acentalara oranla farklılıklarımız zaman içinde ortaya çıkarak pazarda daha fazla söz sahibi olmayı planlıyoruz” dedi.