Club Kemer İnferno’nun patronu Gürsel Aras, markasını eğlence sektöründe Türkiye’nin en geniş kapasiteli işletmesi haline getirdi. İnferno markası Kemer’in dışında Konya ve Bursa’da da hizmet verirken gecede 11 bin misafir ağırlıyor. Yıl boyunca ise mekanlarda 600’e yakın yerli ve yabancı yıldız sahne alıyor.

Kemer’in gözde eğlence mekanlarından Club İnferno’nun patronu Gürsel Aras, yaklaşan yaz sezonu öncesi çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kemer’den Konya ve Bursa’ya açılan İnferno, mekan sayısını altıya çıkardı.

Yeni markalar

Gürsel Aras

Şu anda Club İnferno Kemer, Club İnferno Konya, Club İnferno Bursa, Mr Frog Pub Konya, Dükkan Yeni Nesil Meyhane Konya, Inlive Performance Hall Konya mekanlarıyla dolu dizgin çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Aras, 200 çalışanı olan mekanlarda 11 bin kapasiteye ulaştıklarını söyledi. Türkiye’nin en geniş kapasiteli eğlence konsepti haline gelen İnferno’nun Kemer’de 18 Nisan tarihinde kapılarını yeni sezona açacağını da belirten Aras, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da özellikle Rusya, Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinden dünya çapında isim yapmış DJ’leri Kemer’de ağırlamaya devam edeceklerini dile getirdi.

Endişe ile takip ediyoruz

Aras şunları söyledi; ‘Her ne kadar fuarlardan iyi haberler gelse de özellikle Doğu Akdeniz’de yaşanan gelişmeleri de yakından takip ediyoruz. Zira Rusya ile ilişkilerimizin gerilmesi tüm turizm sektörünü olduğu kadar bizleri de endişelendiriyor. Umuyoruz, bu endişe verici gelişmeler turizm sektörüne zarar vermez’

Hanut sorunu çözüme kavuşmalı

Kemer’de yaşadıkları en önemli sorunun yaz sezonunda kulüplerin önünde yaşanan hanut sorunu olduğuna da dikkat çeken Aras, ‘Bizim için kulübümüze gelen misafirlerimizin nezih ve kaliteli bir ortamda ağırlanması en önemli hassasiyetimiz. Bu noktada özellikle kulüplerin önünde bulunan alanlarda yaşanan hanut sorunun ortadan kaldırması gerektiğini düşünüyoruz. Aynı hassasiyeti taşıdığını bildiğimiz kamu kurum ve kuruluşlarından bu konuda destek bekliyoruz’ dedi.