Kemer’in başarılı yatırımcılarından iş insanı Yalçın Kahraman bölgenin en büyük eksikliklerinden biri olan yapı sektörüne yeni bir mağaza kazandırdı. Akdeniz Caddesi üzerine açılan Kah Yapı Market zengin bayilik çeşitliliğiyle dikkat çekiyor

Yaka Global Yönetim Kurulu Başkanı, Kemer’in başarılı yatırımcılarından iş insanı Yalçın Kahraman, Kemer’e yeni bir mağaza kazandırdı.

Kemer’e bağlı Göynük Mahallesi’nde bulunan Transatlantik Hotel ve Kemer genelinde yer alan Anka Hazır Beton, Anka Botanik, Kah İnşaat, Plantko Fidecilik gibi adından söz ettiren işletmeleri Kemer’de hayata geçiren Kahraman, Kemer’e yeni bir yatırım daha yaptı. Zengin bayilik çeşitliliğiyle Kemer’in en büyük eksikliklerinden biri olan yapı sektörüne Kah Yapı Market’i kazandıran Kahraman; “Hayata geçirdiğimiz her yeni proje ile Kemer’e hem ekonomik anlamda hem de istihdam noktasında katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Kemer’de eksikliği hissedilen yapı sektörüne yeni bir mağaza kazandırdığımız için mutluluk duyuyor, ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.