Antalya Genç İş İnsanları Derneği – ANTGİAD, yoğun geçen bir faaliyet döneminin ardından üyelerine unutulmaz bir gece yaşatmak için “Yaza Merhaba” partisi düzenledi. 1 Haziran 2024 tarihinde Qinn Otel’in ev sahipliğinde gerçekleşen bu özel etkinlik, ANTGİAD üyelerinin ve eşlerinin katılımıyla muhteşem anlara sahne oldu.

YOĞUN VE COŞKULU KATILIM

Yoğun katılımla gerçekleşen “Yaza Merhaba” partisi, misafirlerin yılın yorgunluğunu atmalarına ve yeni çalışma dönemi için enerji toplamalarına vesile oldu. Beyaz kıyafet konseptiyle düzenlenen gece, katılımcıların uyumlu ve zarif görüntüleriyle dikkat çekti.

“ YENİ ÇALIŞMA DÖNEMİ İÇİN MORAL DEPOLADIK “

Etkinlikte bir konuşma yapan ANTGİAD Başkanı Ercan YAVAŞ, “‘Yaza Merhaba’ partisi, sadece bir eğlence değil, aynı zamanda ANTGİAD ailesinin birbirine olan bağlarını kuvvetlendirdiği, sosyal ilişkilerini pekiştirdiği bir buluşma oldu. Üyelerimiz, yoğun iş temposunun getirdiği yorgunluğu atarken, keyifli anlar yaşadılar ve yeni çalışma dönemi için moral depoladılar.” dedi.

“ BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ“

Bu tür sosyal etkinlikleri çok önemsediklerini vurgulayan YAVAŞ, “Sosyal organizasyonlar ANTGİAD ailesinin birlik ve beraberliğini pekiştirmekte, üyelerimizin iş dünyasındaki başarılarını sosyal yaşamlarına da taşımalarına olanak tanımaktadır. ‘Yaza Merhaba’ partimiz, bu hedef doğrultusunda atılmış önemli bir adım olarak hafızalarımızda yerini almıştır. ANTGİAD büyük bir ailedir.” diyerek sözlerini tamamladı.