İdris Taş başkanlığındaki  Antalya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’nun gerçekleştirdiği sosyal etkinlikler, üyelerin yoğun ilgisiyle aile buluşmasına dönüşüyor…  Geçtiğimiz Cumartesi, ‘Yaza Merhaba’ temalı organizasyonda yeniden bir araya gelen Antalyalı gazeteciler, Setur Marina’dan hareket eden Harem Maldiv adlı yat ile Akdeniz’in mavi sularına açılarak, eğlenceli bir gün geçirdi. Kaleiçi’ne doğru hareket eden yatta bir yandan yemeklerini yerken diğer yandan Antalya sahillerinin güzelliklerini seyreden üyeler, dönüşte Sıçan Adası’nda demirleyerek eşleri ve çocuklarıyla Akdeniz’in serin sularında keyif yaptı.

Harem Maldiv dahil, bünyelerinde bulundurdukları ondan fazla gezi teknesi ile kent turizmine katkı sunan Antalya Setur Koop Yatçılık ortaklarından Can Sak, AGC üyesi gazetecilerin buluşmasına ev sahibi olarak eşlik etti. AGC Başkanı İdris Taş ve yönetimi, gezi sırasında, nazik ev sahiplikleri için kendisine teşekkür ederek bir de plaket taktim ederken, Can Sak da gazetecilerin kendilerini tercih etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sak, konuşmasında, “Bu etkinliği her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirebiliriz. Değerli Başkan İdris Taş ve yönetimiyle istişare ederek yılda iki kere siz değerli gazeteci dostları misafir etmekten onur duyarız” diye konuştu.

AGC’li gazetecilerin eşleri ve çocuklarıyla birlikte dahil oldukları, yaklaşık 200 kişinin katıldığı organizasyon boyunca davetliler 4 katlı büyük yatta müzik eşliğinde dans ederek eğlendi. Gazeteciler, yaşadıkları eğlenceli anları fotoğraf makineleri ve kameralarla ölümsüzleştirirken, AGC Başkanı Taş ve yönetimine teşekkür ederek, duydukları memnuniyeti ifade etti. AGC Yönetimi, ‘Yaza Merhaba’ buluşmasında üyeleri için özel olarak hazırlattığı AGC logolu şapkaları da geziye katılanlara hediye etti. Gün boyu süren etkinlik, Setur Marina’da son buldu.