Kemer İlçe merkezinde hizmet veren Kemer Pastanesi, ‘Eniyi.BEST’ adlı kuruluş tarafından 2016 yılında Antalya’nın En İyi Pastanesi seçildi

Toplam kalite yönetimi alanında üniversitelerde ders veren, bu konuda uzman kişiler tarafından Ankara merkezli oluşturulan sivil bir inisiyatif olan Eniyi.BEST adlı kuruluş tarafından 2014 yılından bu yana her yıl yapılan ve ülke genelinde en iyi işletmelerin seçildiği ‘Eniyi.BEST’ ödülleri belli oldu. Kemer’de yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren Kemer Pastanesi, Eniyi.BEST ödüllerinde Antalya’nın En İyi Pastanesi ödülüne layık görüldü.

Ödülü kargo yoluyla aldıklarını, ödül ve ziyaretlerle ilgili herhangi bir bilgilerinin olmadığını söyleyen Kemer Pastanesi sahibi Halil Büyükkapucu, “Bölgemizde özellikle otellerin bu tarz ödülleri aldıklarını biliyorduk. Fakat esnaf arkadaşlarımız içerisinde daha önce böyle bir ödül alanı duymamıştım.

Ödülümüz kargo yoluyla geldi ve kuruluşun işletmemize gelişini ve burada anket yapılması ile ilgili bilgiyi gelen ödülden öğrendik. Aldığımız ödül bizi onurlandırdı. Bizim işletmemiz bir aile işletmesi. Yanımda çalışan mesai arkadaşlarım genel olarak 10 ile 20 yıl arasında burada çalışan arkadaşlarımız. Bu nedenle de bir standardımız bulunuyor” dedi.